І ЗНОВУ ЗУСТРІЧАЛИ  ІТАЛІЙЦІВ

Публікації Трибуни Праці

 

 

 

Наприкінці лютого в нашому районі вкотре побували представники італійської асоціації «Mondo in Cammino» («Світ у русі») та музичного гурту «EasyPop», що до неї входить. Вони навідувалися в минулі роки  наприкінці вересня – тоді, коли відзначався День Іванкова: їх виступи під час концертів запам’яталися багатьом глядачам. А дехто навіть подружився з ними. Наприклад, – голова районної ради Валерій Потієнко, відомий місцевим жителям також і як музикант-гітарист. До речі, під час одного з таких концертів у РБК Валерій Іванович вийшов на сцену до італійських музикантів і зіграв одну з композицій разом з ними.

Тож цього разу почесна місія на чолі з головою італійського благодійного фонду «Світ в русі» Массімо Бонфатті, музикантом Патріціо Піроне, співачкою Віолою Флорентіні,  журналісткою Марі Тальязуккі та їх колегами (всіх – 10 чоловік), їдучи з доброчинною місією в Радинку Поліського району (щоб передати багато музичних інструментів для місцевого НВО, допомогти з будівництвом у селі центру для занять музикою, спортом та ін.), а потім – у Гомельську область Республіки Білорусь – щоб подивитися, як живуть там люди, також постраждалі від наслідків  Чорнобильської катастрофи, не могли оминути Іванкова: зустрілися з В.І. Потієнком і в центральну районну бібліотеку завітали.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Тетяна РЯБОКЛЯЧ.

На фото: представники італійської асоціації «Mondo in Cammino» («Світ у русі») в Іванківській центральній районній бібліотеці.