Незаконний збут наркотичних засобів припинено

Публікації Трибуни Праці

 

 

Нашим відділом прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.307 КК України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут наркотичного засобу в особливо великих розмірах).

Досудовим розслідуванням встановлено, що гр. А. умисно, з корисливих спонукань, переслідуючи мету незаконного збагачення злочинним шляхом, упродовж 2019 року системно скоював злочини в сфері незаконного обігу наркотичних засобів та психотропних речовин, маючи прямий умисел на вчинення цих дій.  Достовірно знаючи, що канабіс є особливо небезпечним наркотичним засобом, а амфетамін – психотропною речовиною, обіг котрих заборонено, він незаконно їх придбав з метою подальшого збуту та залишив у себе на  зберігання з метою збуту за місцем свого постійного проживання в центрі селища Іванків.

У подальшому, за допомогою електронних ваг, періодично – по мірі необхідності – самостійно розфасовував ці речовини у полімерні пакети і паперові згортки та займався пошуком осіб, які мають потребу у їх вживанні.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Микола  ГАНЖА,

начальник Іванківо-Чорнобильського відділу

Броварської місцевої прокуратури.