У РАЙОНІ  ОГОЛОШЕНО  КАРАНТИН

Публікації Трибуни Праці

 

 

Учора, 12 березня, в РДА відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних  ситуацій. У зв’язку з необхідністю вжиття попереджувальних заходів щодо нерозповсюдження  коронавірусу прийнято рішення оголосити  з 12 березня по 3 квітня ц.р. карантин у школах, дошкільних  та медичних закладах району.

Заклади дошкільного виховання поки що працюватимуть у звичному режимі.

Обговорено ряд питань, що стосуються інформування населення про необхідність дотримання рекомендацій фахівців щодо поведінки людей у період пандемії вірусу COVID-19, а також  необхідних організаційних заходів. Зокрема, визначається місце для обсервації людей після їх можливих контактів з носіями вірусу. Вирішено звернутися до керівників туристичної агенції «Чорнобиль Тур» з проханням, аби в Іванків не заїжджали  іноземні групи під час їхніх заїздів-виїздів  з 30-км зони ЧАЕС. Власникам барів  рекомендовано обмежувати  масовий доступ в них молоді, зокрема, шкільного віку.

Детальніше про це та інші питання, пов’язані з карантинно-запобіжними заходами,  читайте в наступних номерах «Трибуни праці».

Петро КОСТЕНКО.

Залишити відповідь