Кабмін переглянув витрати на культуру і спорт

Новини України

Уряд на 40% скоротив витрати на діяльність Державного агентства з питань кіно, але обіцяє після стабілізації ситуації знову переглянути показники.

Кабінет міністрів України пропонує частково скоротити витрати на культуру і спорт в рамках секвестру державного бюджету через коронавірус, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму Telegram-каналі.

За словами Шмигаля, уряд переглянув фінансування культури, зокрема, на 40% скоротив витрати на діяльність Державного агентства з питань кіно. Глава Кабміну пообіцяв, що після стабілізації ситуації показники знову переглянуть.

“Вдалося знайти кошти на часткове фінансування діяльності Українського Інституту книги. А також – збереження історико-культурної та архітектурної спадщини в національних і державних заповідниках (469 млн гривень). Майже в повному обсязі збережено фінансову підтримку національних театрів (1,2 млрд гривень)”, – розповів він.

Крім того, оскільки через пандемію коронавірусу більшість спортивних змагань були скасовані або перенесені, уряд запропонував скоротити витрати на спорт. Також будуть скасовані витрати на участь в Євробаченні та Олімпійських іграх.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів пропонує тимчасово урізати зарплати деяким чиновникам.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet