Одного з пасажирів авіарейсу Доха-Київ госпіталізували

Новини України

У чоловіка, який знаходився на обсервації в столичному готелі Козацький, піднялася температура тіла.

Пасажира авіарейсу Доха-Київ, який знаходився на обсервації в готелі Козацький, госпіталізували з підвищеною температурою. Про це, в понеділок, 30 березня, повідомляє прес-служба поліції Києва.
Повідомляється, що на обсервацію разом з іншими пасажирами авіарейсу з Дохи чоловіка помістили 30 березня. Незабаром після поселення йому стало погано і у нього піднялася температура тіла. На місце викликали лікарів, які прийняли рішення про госпіталізацію пасажира. Супровід до медичної установи забезпечили поліцейські.
Зараз чоловік 1990 року народження, житель Київської області, знаходиться в лікарні. Йому зробили тест для визначення захворювання на коронавірус. У разі позитивного результату буде прийматися рішення щодо обстеження всіх осіб, з якими він контактував.
У понеділок, 30 березня, в готелі Козацький, який належить Міністерству оборони України, розмістили 100 чоловік, які прибули з Балі і Катару. Деякі з прибулих не погодилися на обсервацію, за що на них склали адміністративні протоколи.
Частина ж пасажирів, які напередодні прилетіли зі столиці Катару Дохи і погодилися на обов’язкову двотижневу обсервацію, втекли з готелю Козацький в центрі Києва.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.