ЗАСОБИ ДЛЯ ТРАВМАТОЛОГІЇ – З КРАЇНИ БАСКІВ

Публікації Трибуни Праці

 

 

Нещодавно Іванківській ЦРЛ надійшла матеріальна допомога у вигляді засобів для травматології (для діток і  дорослих) від іспанської асоціації «Chernobilen Lagunak» з Країни Басків. З нею колектив  Іванківського ЦСПР та громадської організації «Центр розвитку громади» співпрацює уже двадцять років у напрямку оздоровлення дітей. А безпосередньо з іспанцями постійно тримає зв’язок соціальний працівник і перекладачка Інна Шеремет.

Торік завдяки цій асоціації в Іспанії також побувало на відпочинку чимало діток з Іванківського району. Як розповідає Інна Юріївна, крім такої допомоги, її представники не раз привозили дитячі іграшки для ігрової зали, що діє в центрі соціально-психологічної реабілітації. Медикаменти привозили дуже давно – ще коли тільки починалася співпраця. Нині ж ліки не передають, бо це суворо заборонено! А ось матеріали, що застосовують при переломах, вивихах, забитті рук чи ніг тощо, – можна. Звісно, вони також не будуть зайвими в нашій райлікарні.

Тетяна РЯБОКЛЯЧ.

На знімку: розглядають передачу від іспанців заступник головного лікаря ЦРЛ Марія ШЕЛЕСТ,  зав. поліклініки Ірина БЕРЕНОК та соціальний працівник ЦСПР Інна ШЕРЕМЕТ.