СБУ провела обшуки в клініці, яка приховала позитивний тест на коронавірус

Новини України

Керівництво клініки Eurolab підозрюють у можливих діях, спрямованих на поширення епідемії коронавірусу в Україні.

Співробітники Служби безпеки України провели обшуки у справі про приховування виявлених випадків коронавірусу в клініці Eurolab. Про це в четвер, 2 квітня, повідомила прес-служба СБУ у Facebook.

Зазначається, що посадових осіб клініки підозрюють у можливих діях, спрямованих на поширення епідемії коронавірусу в Україні. Йдеться про навмисне приховування інформації про позитивні результати тестів.

“Тому 1 квітня 2020 року на підставі судового рішення були проведені обшуки в приміщеннях ТОВ Євролаб для встановлення всіх обставин даного правопорушення. За їхніми результатами вилучені необхідні для слідства документи та інформація”, – йдеться в повідомленні.

У СБУ додали, що документи опрацюють із залученням фахівців Міністерства охорони здоров’я. Досудове розслідування триває, проводяться слідчі та розшукові дії.

Раніше стало відомо, що клініка не повідомила в МОЗ про те, що аналіз виявив коронавірус у чоловіка, який нещодавно повернувся зі Швейцарії.

Пізніше в Міністерстві охорони здоров’я заявили, що приватні клініки будуть позбавляти ліцензії за недотримання правил тестування. Незабаром поліція зайнялася клінікою, яка приховала позитивний результат на коронавірус.


Новини від Корреспондент.netу Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.