«Батьківщина» вимагає скасувати ухвалений парламентом закон про розпродаж землі

Публікації Трибуни Праці

 

Фракція «Батьківщина» заявляє про грубе порушення Регламенту під час розгляду та ухвалення закону про ринок землі та вимагає його негайного скасування.

Команда «Батьківщини» зареєструвала у Верховній Раді проєкт постанови авторства Юлії Тимошенко та Вадима Івченка щодо скасування закону №2178-10, що передбачає розпродаж українських сільськогосподарських земель.

Зокрема, автори документа наголошують, що рішення Верховної Ради суперечить інтересам держави та людей і звертають увагу на зухвале порушення низки статей Регламенту (порушення вимог частини першої статті 116, частини першої статті 117, частин першої та другої статті 118, частин другої та п’ятої статті 121).

«Фракція «Батьківщина» неодноразово звертала увагу головуючого на пленарному засіданні на наявність порушень регламентних приписів при розгляді й голосуванні зазначеного законопроєкту. Однак, у порушення частини четвертої статті 48 Регламенту, головуючий не вжив невідкладно заходів для усунення вказаних порушень, залишаючи звернення про регламентні порушення без належного розгляду», – зазначено у пояснювальній записці документа. Раніше Юлія Тимошенко заявила про те, що партія «Батьківщина» продовжуватиме боротьбу, аби повернути людям їхню землю та покарати всіх, хто був причетний до владної афери.
Пресслужба ВОБатьківщина.