ДОБРОТА НЕ ПОТРЕБУЄ МАСКИ…

Публікації Трибуни Праці

 

Ксюшу, Ксенію, Оксану Миколаївну Черепанову знають не лише іванківці й жителі Сукачів – її рідного села. Бо вона – активна учасниця різних районних конкурсів, спортивних змагань, культурних заходів та громадських справ.

Після закінчення Сукачівської загальноосвітньої школи вивчилась на кухаря в Катюжанському вищому професійно­технічному училищі. За фахом попрацювала там же помічником кухаря лише рік. Потім здобула освіту юриста, закінчивши університет “Україна”, філіал якого колись діяв у Іванкові на базі ЗОШ №2. Навчання було платним: сама його й оплачувала, паралельно працюючи приватним підприємцем. Але й до юридичної справи не дійшло. Відколи зареєструвалася приватним підприємцем, орендувала приміщення то в одному, то в іншому місці, займаючись торговельною діяльністю.

Нині також орендує кілька кімнат, в яких обладнала магазин лінолеуму. Там, крім нього, продає різний одяг, взуття (нове і б\в), білизну тощо. Якщо хтось приходить придбати щось на похорони померлої людини, Оксана віддає такі речі здебільшого безкоштовно (хіба що звертається за ними якась організація, котра має можливість оплатити).

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Тетяна РЯБОКЛЯЧ.

На фото: Оксана ЧЕРЕПАНОВА  на робочому місці у цей час; Ксенія зі своїми дітьми.