Глава МОН озвучила плани щодо навчального року у вишах

Новини України

Навчальний рік може розпочатися у ВНЗ традиційно з 1 вересня, але не для всіх курсів.

В українських вишах з 1 вересня навчальний рік може початися для другого, третього, четвертого курсів. Про це в інтерв’ю LIGA.net повідомила в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

“Якщо буде зсув вступної кампанії до магістратури, ми не відкидаємо зміщення початку навчального року не тільки для першого курсу, але і для магістратури. Але давайте дочекаємося рішення про продовження карантину або скасування обмежувальних заходів”, – зазначила вона.

Усе буде залежати від епідеміологічної ситуації.

“Поки ми готуємося до стандартного сценарію проведення ЗНО. Але не відкидаємо можливість змін, пов’язаних з вимогами безпеки тестування. Тут необхідна взаємодія між МОН та МОЗ”, – наголосила міністр.

Вона додала, що в середині квітня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти випускники зможуть ознайомитися з відеоінструкцією проходження основних процедур і процесів під час ЗНО.

Мандзій повідомила, що пробне ЗНО проводитимуть залежно від завершення термінів карантину. “Ми розглядали початок травня, початок червня або початок серпня”, – уточнила вона.

Раніше в Міносвіти повідомляли, що навчальний рік в Україні мають намір відновити в Україні в травні або червні і закінчити 1 липня.


Новини від Корреспондент.netу Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet