Освітній процес під час карантину

Публікації Трибуни Праці

 

 

Освітній процес  у школах та  навчально-­виховних об’єднаннях району нині тимчасово призупинено. В учнів та їх батьків виникає чимало запитань щодо організації дистанційного навчання. Тому спробую дещо пояснити.

Спочатку припинення навчання традиційним способом – проведенням уроків у школах – в рамках карантинних заходів – як передбачали розпорядчі документи уряду та  наказ відділу освіти Іванківської РДА від 12  березня 2020 р. № 4­а/г «Про впровадження карантинного режиму в закладах освіти Іванківського району»,  –  планувалося з 12 березня по 3 квітня нинішнього року. Але 30 березня в них були внесені зміни і освітній процес було  призупинено по 24 квітня 2020 року.

Це не додаткові канікули, а вимушені попереджувальні обмежувальні заходи, під час яких необхідно дотримуватися рекомендацій медиків з метою запобігання поширенню інфекції на території нашого району. Тому й виникла необхідність перелаштуватись і освітянам також: опановувати нові шляхи комунікацій між педагогами та учнями, аби перетворити спілкування online на максимально корисне.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

 Вікторія ДЕГТЯР,

начальник відділу освіти

 Іванківської РДА.