“В РУКАХ МАЙСТРІВ НАРОДЖУЄТЬСЯ ДИВО”

Публікації Трибуни Праці

 

Знаючи, які працьовиті й талановиті, скромні і сором’язливі у нас люди, та які шедеври вони приховують по своїх домівках, ми вирішили започаткувати акцію “В руках майстрів народжується диво”. Тобто, зібрати фото всіх (чи, принаймні, багатьох) робіт, які виконали наші сільські умільці. Це – і вишивки, й намальовані картини та малюнки, різного виду аплікації, вироби з дерева, тобто, все-все, що вміють  робити своїми руками наші земляки. Для нас цей матеріал дуже важливий.

Про це ми повідомили шанувальників сторінки «Розважів – сільська бібліотека», створеної в соцмережі Фейсбук. І що думаєте? Вже протягом першого тижня нам надіслали багато фотографій своїх робіт Юлія Питель, Світлана Дудар, Тетяна Губиш, Василь Шелігацький, Вероніка Терещенко, Наталія Коробова, Юлія Коваль. Можливо, поки буде надрукована ця інформація в газеті, будуть й інші учасники. Оскільки ми запрошували приєднуватися до нас не лише розважівців, а й бажаючих з інших сіл району та Іванкова.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Лілія НЕСТЕРЕНКО,

завідуюча бібліотекою с. Розважів. 

На знімках: роботи, що надійшли для участі в акції першими, – вишивки «Фея-господарочка» Тетяни ГУБИШ та «Христос воскрес» Юлії ПИТЕЛЬ.