КАРАНТИН – ЦЕ ВИМУШЕНИЙ ЗАХІД. І ТИМЧАСОВИЙ. ЗРОЗУМІЙТЕ ЦЕ НАРЕШТІ!..

Публікації Трибуни Праці

 

 

На жаль, дуже прикро чути  зараз лише нарікання на роботу правоохоронних органів. Нерідко про це пишуть і наші земляки в соцмережі Фейсбук. От мені цікаво: що таких «дописувачів» спонукає говорити про нас всякі дурниці, сидячи вдома на канапі?

Тому хочу дещо розповісти про нашу роботу.

Перший протокол за ознаками ст. 44­3 АКпАП (порушення правил щодо карантину людей), складений в нашому районі та направлений до суду, стосувався проведення релігійних обрядів на загальних підставах, як до всіх звичайних громадян. Звісно, повністю заборонити їх проведення не можна. Але можна, зважаючи на ситуацію, що склалася в державі, змінити порядок їх проведення.

Саме тому керівництвом нашого відділення поліції було проведено зустрічі, наради, телефонні розмови з настоятелями церков району щодо порядку проведення релігійних служб у Вербну неділю та на Великдень. Так,  це була свого роду “співпраця”. А в неділю під час рейдів – уявляєте?! – ми побачили, що служби проводились з дотриманням встановлених карантинних обмежень: скупчень людей не було. Тобто, священники нарешті зрозуміли всю серйозність ситуації…

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Олег БУСЛЕНКО,

начальник сектору превенції Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП України в Київській області.