КЕРІВНИК СТУДІЇ  ТА ОРГАНІЗАТОР  ЕКОЛОГІЧНИХ  АКЦІЙ

Публікації Трибуни Праці

 

 

Без виступу танцювального колективу “Денс Фем”  практично не  обходиться жоден із концертів районного рівня. Його учасники-школярі охоче займаються з керівником, котрий є для них не лише педагогом, а й організатором у багатьох корисних суспільних справах.

 

Андрій Вікторович Дятел закінчив у 2005 році Іванківську ЗОШ №2 і вступив до Національного авіаційного університету на факультет аерокосмічних систем управління, щоб здобути фах інженера-електротехніка та світлотехніка. Але працювати за обраною професією не довелося. На 5-му курсі, коли писав дипломну роботу, маючи багато вільного часу, захотів реалізувати давню мрію – навчитись танцювати у стилях хіп-хоп та брейк-данс. Тому й записався на відповідні курси. І вже з першого заняття зрозумів, що це – його.

Спочатку відвідував заняття кілька разів на тиждень. Через пару місяців придбав безлімітний абонемент і ходив щодня по 5 годин – вчити різні стилі танцю. І так було 1,5 року поспіль. У цей період він взяв участь в телепроєкті “Навчи мене танцювати” (телеканал «Сіті») і виграв його завдяки  смс-голосуванню (до речі, іванківці дуже підтримали у цьому свого земляка). Призом для переможця була тижнева поїздка на острів Мальта.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Людмила ШУНКОВА.