У Луганській області назвали дату послаблення карантину

Новини України

Вже з понеділка буде відновлено міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом і залізницею.

У Луганській області найнижчий рівень захворюваності коронавірусом в Україні і стовідсоткова забезпеченість медичних закладів, тому регіон готовий до послаблення карантину з 25 травня. Таке рішення було прийнято членами регіональної комісії ТЕБ та НС, повідомляє прес-служба Луганської облдержадміністрації в суботу, 23 травня.

Зазначено, що вже з понеділка буде відновлено пасажирські перевезення автомобільним транспортом по області та на міжнародному сполученні.
Також на Луганщині відкриють дитячі сади, дозволять проведення спортивних заходів до 50 осіб без глядачів і релігійних заходів з певними обмеженнями.
“З 1 червня починаємо міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом і залізницею за всіма видами внутрішнього сполучення”, – сказав глава Луганської ОДА Сергій Гайдай.
Крім того, дозволяється відкриття всіх закладів фізичної культури і спорту, спортивні зали та фітнес-центри, але групові заняття повинні відвідувати не більше 10 осіб.
Раніше в суботу на сайті МОЗ була розміщена оновлена ​​таблиця областей щодо готовності до послаблення карантину, в якій дев’ять регіонів не відповідали критеріям. Серед них була вказана і Луганська область.
Нагадаємо, зараз в Україні діє так званий адаптивний карантин, який триватиме з 22 травня до 22 червня.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet