“Буде направлено відповідні депутатські звернення…” 

Публікації Трибуни Праці

 

Третього квітня в №14 “Трибуни праці” було опубліковано Відкритий лист працівників ПрАТ “Іванківська ПМК-2” до народного депутата України О. Василевської-Смаглюк, т.в.о. голови Київської  облдержадміністрації В. Володіна, голови Іванківської райради В. Потієнка та голови Іванківської РДА С. Яценка. Йшлося про неоднакові підходи Департаменту регіонального розвитку КОДА до учасників тендерних процедур, що визначають підрядників тих чи інших будівельних робіт в області. В листі наводились конкретні приклади цього.

Нагадаю: мова йшла про тендер на реконструкцію існуючої будівлі харчоблоку Іванківської ЦРЛ за кошти “Енергоатома” (10 % від вартості спорудження ЦСВЯП).

Того ж таки числа я направив примірники цього номера газети зі своїм супровідним листом першим двом адресатам. (Сподіваючись, що районні керівники й самостійно підключаться до розв’язання такої проблеми, адже тут є пряма вигода для райбюджету – значні відрахування в нього у вигляді податків, сплачуваних місцевими будівельниками).

Першою отримав відповідь від нашого народного депутата – О.М. Василевської-Смаглюк. Наводжу її повністю (див. 4 стор.).

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.