Різні дані – через різну звітність…

Публікації Трибуни Праці

 

 

Більше двох місяців перебування на карантині у зв’язку з пандемією коронавірусу привчили нас носити маски, не забувати часто мити руки з милом, а також ретельніше стежити за своїм здоров’ям.

А ще острах захворіти змушує багатьох уважно стежити за статистикою захворюваності на COVID­19 у  районі.  І тут кожне неточне повідомлення може викликати ажіотаж серед населення…

 Жваве обговорення інформації  з цього приводу створило нещодавно повідомлення одного з учасників  групи «Поліський край» у соцмережі «Фейсбук», де ставились під сумнів дані Іванківської РДА про кількість лабораторно підтверджених хворих на коронавірус і населені пункти, де вони мешкають. Дехто з користувачів порівнював їх з тими, які щоденно викладає Київська обласна державна адміністрація на своєму сайті, і вказував на різнобій  інформації цих держустанов.

Причину такої невідповідності я попросила пояснити епідеміолога відділення організаційно­епідеміологічних досліджень  Вишгородського міжрайонного відділу державної установи «Київський обласний лабораторний центр» Валентину Миколаївну КОНОНЕНКО. І ось що вона розповіла:

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Людмила ШУНКОВА.