Герої серед нас

Публікації Трибуни Праці

 

«Ой, та це ж наш дядя Вася!» – вигукнув здивовано і водночас з гордістю малий Андрійко, упізнавши серед  мужніх захисників на банерах фотовиставки «Ветеран в моїй громаді» рідне обличчя. «Оце сюрприз!» – завмерла від несподіванки мама хлопчика і все сімейство підбігло роздивитися ближче.

Тетяна Семенюк (у дівоцтві – Саченко) з чоловіком та чотирма дітками  не вперше в нашому Центрі «Довір’я»:  сім’я, як багатодітна, включена до програми «Проекти милосердя», нею опікується Міжнародний фонд «Східно­Європейська місія». Діти відвідують заходи, що організовуються в нас в рамках цієї програми: новорічні вистави, дитячі табори відпочинку, різні заняття, час від часу отримують вітаміни чи невеличкі подарунки до свят.

Близько 20 років тому в ній брала участь сестра Тетяни Леся, потім інша сестра – Марина, бо теж народилися в багатодітній родині у селі Прибірськ.  Їхня мама Галина разом зі своїм чоловіком  народили та гідно виховали восьмеро дітей – 6 дівчат і 2 хлопчики. Найменшого назвали на честь батька.

Василь Васильович Саченко. Саме він дивився з фото спокійним і глибоким поглядом на своїх здивованих племінників в одному ряду з «кіборгами» та іншими героями нашого часу.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Людмила ШЕЛЕСТ,

заступник директора Іванківського ЦСПР.