Пам’яті колеги       

Публікації Трибуни Праці

   

Біда!..

Неочікувано,  в результаті  невиліковної хвороби, пішла з життя наша колега – журналіст «Трибуни праці» Тетяна Семенівна Рябокляч.

У лютому цього року їй минуло лише 52 роки. Ще б жити й жити, творити і писати своїм фаховим журналістським пером історію рідного Полісся та його людей!..

Не судилося…

Наша Таня була здібним майстром друкованого слова. Її регулярна тематична «Берізка» – сторінка про жінок, але не лише для жінок, нариси й замальовки про земляків – це були добірки теплих розповідей  про людей, якими гордиться наш рідний край. Такі публікації відзначалися бажанням авторки показати  найкращі риси характеру і вдачі їхніх героїв. З тим, аби читачі, особливо молодого  покоління, мали перед собою  взірець людяності, працьовитості, щирості й бажання самим робити життя кращим.

Такою була вся їхня родина – і мама Галина Василівна Кизя, яка теж кілька десятків років віддала плідній  творчій роботі в редакції «Трибуни праці» і з якою вони удвох видали збірник нарисів про славних трудівниць Іванківщини «Доки жінка буде на землі…», і брат Володимир Кизя, котрий  працював  свого часу в нашому колективі фотокореспондентом.

І ось уже всіх трьох немає з нами…

А ще Тетяна Рябокляч заснувала й активно модерувала  групу «Іванківщина рідна» в соцмережі Фейсбук. Котра теж стала відкритою і доступною  для всіх бажаючих трибуною, з якої можна висловлювати різні точки зору на сьогодення, а також майданчиком для обміну різнобічною  інформацією. Саме тому за порівняно короткий час  учасниками цієї групи стали понад 8 тисяч користувачів інтернету. Саме тому з таким сумом і болем дуже багато з них сприйняли звістку про смерть журналістки.

Цей біль є ще пекучішим для нас, колег:  ми втратили людину і працівника, якого важко замінити в нашій непростій і специфічній роботі, у нашому нелегкому журналістському житті.

Одним словом, біда!..

Працівники редакції нашої газети й творчо­виробничого ТОВ «Полісся­телепресінформ» – нинішні й у минулому – глибоко сумують з приводу смерті  колеги­журналіста й висловлюють глибокі співчуття її чоловікові Дмитру Рябоклячу, рідним і близьким, усім, хто знав і поважав Тетяну Семенівну.

Земля тобі пухом, колего, і наша добра пам’ять!

З невимовним сумом –

Павло Смовж, Людмила Шункова, Оксана Буряк, Андрій Рябокляч, Галина Удимович, Ніна Карповець, Ольга Розуменко, Лілія Паніна, Неля Григорович, Катерина Воловик, Антоніна Шевченко, Діана Кравченко, Лілія Литвин, Віктор Костюченко, Григорій Іваненко, Валентина Іваненко, Віктор Ольков, Наталія Волочай.