ЩО ЗРОБЛЕНО І ЩО – У ПЛАНАХ

Публікації Трибуни Праці

 

Голова Іванківської РДА Сергій ЯЦЕНКО про 100 днів своєї роботи на  посаді та проблеми і перспективи  району

 

26 травня закінчився цей умовно-традиційний термін, після якого прийнято вже говорити про перші конкретні результати перебування на посаді людей, котрим доручено якусь важливу ділянку роботи. Сергій Васильович погодився на мою пропозицію дати відповіді на поставлені йому запитання. А вони були різного плану.

– Мабуть, логічно   почати нашу бесіду з того, яким чином ви, мешканець сусіднього району, прийшли на цю посаду – з яких міркувань і з чиєї подачі?..

– Перед цим я мав певний досвід роботи в органах місцевого самоврядування – обирався Радинським сільським головою в Поліському районі. Необрання мене на цю посаду на чергових виборах у 2015 році засвідчило, очевидно, що я робив щось, що не влаштовувало частину місцевих жителів. Спостерігаючи за суспільно-політичними подіями в Україні протягом останніх п’яти років, я, звичайно ж, утвердився у своїх поглядах на них і позиціях. Чітко бачив: те, що відбувалося в Поліському районі, можна було робити по-іншому – з більшою користю для людей. Але система державного управління в нашій країні така, що впливати на щось ти можеш тільки тоді, коли маєш достатні владні повноваження…Саме тому, коли торік розгорнулася кампанія по виборах Президента України, я активно включився в передвиборну роботу: хотілося, щоб на цю посаду був обраний найвідповідніший з кандидатів, які тоді балотувалися…

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.