Рада спростила для чорнобильців реєстрацію компаній і ФОПів

Новини України

Закон повинен зробити доступнішою реєстрацію громадських об’єднань осіб з інвалідністю та осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

Верховна Рада спростила державну реєстрацію для чорнобильців, схваливши в другому читанні законопроект №2030. За документ проголосували 334 нардепи, повідомляє РБК-Україна у вівторок, 16 червня.

“Ідеться про держреєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців (ФОП) і громадських формувань. Закон повинен зробити доступнішою реєстрацію громадських об’єднань осіб з інвалідністю та осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС”, – йдеться в повідомленні.

Також доступнішою повинна стати реєстрація змін відомостей про прізвища, імені, по батькові та місце розташування ФОПів, які мають інвалідність. Таких осіб звільняють від сплати адміністративного збору за реєстраційні дії.

Документ також скасовує право державних реєстраторів на винагороду за рахунок коштів, отриманих за стягування адмінзбору за реєстрацію в розмірі не менш як 10% такого збору.

Як відомо, за основу даний закон народні депутати прийняли 13 травня. Тоді за нього проголосували 277 депутатів.

Напередодні повідомлялося, що в Харкові продовжують протестувати чорнобильці. Вони проти того, що влада тимчасово закрила їхню лікарню і вирішила перепрофілювати її для прийому пацієнтів з COVID-19.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet