Зеленський виступив за перегляд боргів в світі

Новини України

Без зниження боргового навантаження на країни, що розвиваються, світ чекає глобальна економічна криза, вважає президент.

Пандемія коронавірусу змінила світ і всі країни повинні на це відреагувати. Таку думку висловив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю канадському виданню Globe and Mail, повідомив в понеділок, 22 червня, офіс президента.
“Треба змінювати пріоритети, припинити всі війни, всі засоби і технології повинні бути спрямовані на охорону здоров’я, на медицину, кліматичні проблеми”, – сказав він.
На думку президента, зниження боргового навантаження на країни, що розвиваються, до яких відноситься і Україна, дозволить уникнути глобальної кризи.
“Треба переглянути систему боргів. Зараз всім країнам буде дуже важко, якщо ми цього не зробимо. І в усьому світу почнеться сильну економічну кризу”, – заявив Зеленський.
Нагадаємо, 3 червня під час відрядження президента Володимира Зеленського в Хмельницьку область бізнес поскаржився йому на неможливість реструктуризувати кредити в Укрексімбанку.
Глава держави публічно зателефонував голові банку Євгену Мецгеру і попросив вжити заходів для вирішення питання – заявивши, що зараз у бізнесу немає грошей платити за кредитами через коронавірус.
Після цього наглядова рада Укрексімбанку заявила, що ефективність роботи правління банку не є підконтрольною політичним органам.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet