Україна приєдналася до заклику ООН про припинення вогню у всіх країнах

Огляд преси

Генсек ООН закликав всі країни припинити військові конфлікти і зосередитися на боротьбі з хворобою COVID-19.

Україна стала 170 країною, яка підтримала заклик генерального секретаря ООН Антоніу Гуттеріша до глобального припинення вогню. Про це, в понеділок, 22 червня, повідомляє постійне представництво України при ООН в Facebook.
Повідомляється, що заклик генсека був оприлюднений 23 березня 2020 року. Україна приєдналась до нього майже через два місяці.
“Ми висловлюємо глибоку стурбованість у зв’язку з продовженням бойових дій в різних куточках світу, особливо в умовах глобальної кризи в сфері охорони здоров’я, а також руйнівним впливом війни на тих, хто залишається найбільш уразливим, особливо на жінок і дітей”, – йдеться в заяві української сторони.
Крім того, українські дипломати звернулися із закликом до всіх країн-учасниць ООН відреагувати на звернення генсека і припинити вогонь в різних куточках світу.
Раніше міжнародна організація праці звернулася до країн, від яких залежить швидке повернення на батьківщину від 150 до 200 тисяч моряків, які опинилися замкненими на своїх суднах в різних куточках світу через пандемію коронавірусу.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet