У лікарнях Закарпаття бракує місць для хворих на COVID-19

Новини України

Епідеміологічна ситуація погіршилася, тому збільшилася кількість людей, які потребують госпіталізації і реанімації.

Лікарні Закарпаття, які приймають хворих на коронавірус, переповнені. Про це заявив головлікар Закарпатської інфекційної лікарні Михайло Поляк на брифінгу в понеділок, 22 червня.

“Погіршення епідситуації привело до різкого збільшення госпіталізованих хворих, в першу чергу, збільшилася кількість хворих з важким перебігом. У всіх лікарнях першої хвилі, тобто Ужгорода, реанімаційні відділення переповнені. Тому що збільшення кількості хворих приводить до того, що не всі вчасно звертаються, особливо з дільниць, і часто хворі потрапляють вже у важкому стані”, – сказав Поляк.

За його словами, COVID-19 вимагає тривалого часу на лікування – близько трьох тижнів, а тому пацієнти не можуть швидко виписуватися. Це, в свою чергу, приводить до неможливості прийняти нових пацієнтів.

Така ситуація спостерігається не тільки в обласному центрі, а й по всій області, особливо в Хустському, Іршавському та Свалявському районах, лікарні в яких також переповнені.

“Усю цю кількість хворих перша хвиля не може забрати. Тобто, ми починаючи з 19 числа відкрили другу і третю хвилі, щоб вони приймали хворих – тобто, районні лікарні, інфекційні відділення, і не тільки інфекційні… За ці два тижні, що минули з ослаблення карантину, кількість хворих на коронавірус зросла в рази, ми скоро дійдемо до того, що не матимемо місця для госпіталізації”, – додав медик.

Нагадаємо, що на Львівщині рекордна захворюваність на COVID-19. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов прибув з перевіркою до Львівської області у зв’язку зі зростанням захворюваності на коронавірус в регіоні.

Також повідомлялося, що в Україні від коронавірусу померли вже 43 медики. З 1 вересня всім медичним працівникам буде підвищено заробітну плату на 25, 50 і 70% залежно від їхньої категорії.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet