ЄС допоміг Україні боротися з коронавірусом

Огляд преси

Євросоюз профінансував закупівлю засобів захисту для українських медиків, що дозволяють закрити потреби 50 лікарень протягом місяця.

Євросоюз передав владі України близько мільйона одиниць засобів індивідуального захисту для медичних працівників. Про це у вівторок, 23 червня, повідомило представництво ЄС в Україні.

За його даними, в Україну прибула партія з 500 тис. медичних масок, 125 тис. респіраторів, 50 тис. захисних щитків, 2,5 тис. захисних окулярів і 250 тис. халатів.
“Ця кількість дозволить повністю покрити місячну потребу 50 лікарень у засобах індивідуального захисту для працівників”, – наголосили в представництві ЄС. Закупівлю профінансував Євросоюз.
Після розмитнення вантаж буде розподілятися представництвом Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні відповідно до потреб лікарень, визначених Міністерством охорони здоров’я.
“Очікується, що додаткові партії для лабораторій (обладнання, витратні матеріали, реагенти) поставлять в кінці червня”, – зазначили в представництві ЄС.
Як повідомлялося, раніше на нараді у президента Володимира Зеленського обговорили можливість відновлення експорту медичних масок.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet