IKEA розбереться зі своїми постачальниками з України

Огляд преси

Шведську компанію IKEA запідозрили в тому, що вона продає в своїх магазинах стільці Terje, які виготовляють з незаконно вирубаного бука в українських Карпатах.

Шведська компанія IKEA збирається перевірити мережу поставок сировини з України. Про це, в середу, 24 червня, повідомляє Reuters.
У той же час, в компанії запевнили, що не виробляють свою продукцію з незаконно вирубаної деревини.
“Ми визнаємо, що незаконна рубка дерев залишається широко поширеною глобальною проблемою, і ми активно працюємо над реалізацією заходів з перевірки наших постачальників на відповідність закону”, – заявили представники IKEA журналістам.
У шведській компанії уточнили, що українська деревина становить менше одного відсотка з усієї сировини, яку отримує IKEA для виробництва своєї продукції.
Раніше громадська організація Earthsight оприлюднила розслідування, в якому говориться, що IKEA продає в своїх магазинах стільці Terje, які нібито виготовляють з українського бука, незаконно вирубаного в Карпатах.
Так, згідно з розслідування, постачанням бука для IKEA нібито займається лісомисливське господарство в селищі Великий Бичків на Закарпатті.
Уточнюється, що Державна екоінспекція України вже перевіряла це господарство і підтвердила, що лісництво видало незаконні ліцензії на “санітарну” вирубку більше 100 ділянок з квітня до червня 2018 року.
Нагадаємо, в Держлісагентстві заявили, що незаконні вирубки зменшилися на третину. Інформація про збільшення браконьєрських рубок заснована на зарубіжних даних за 2018 рік, стверджує глава відомства.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь