Жертва зґвалтування в Кагарлику розповіла про пережите

Новини України

Дівчина стверджує, що коли над нею знущалися, сторонні у відділенні поліції це чули, а деякі і бачили.

Жертва зґвалтування поліцейськими в Кагарлику Неля Погребицька заявила, що її кривдник Микола Кузів погрожував їй та раніше. Про це пише УП в п’ятницю, 26 червня.

“Коля не злюбив мене ще давно. Я пам’ятаю, що ще сиділи якось у Мишка, він приїхав, зайшов у будинок. Сказав усім забиратися з дому, тому що він тут господар, всі вийшли, а я довго збиралася через малу. Тоді він до мене підійшов, взяв за підборіддя і каже: “Подивися мені в очі. Якщо, каже, я тобі подзвоню, якщо ти до мене не вийдеш, ти знаєш, де я працюю, ти знаєш, що я можу зробити, ти завжди мені даси”. Так домагався мене”, – згадує дівчина.

За її словами, кривдники досі наводять страх, оскільки один з них заявляв, що коли його випустять, він почне мстити.

“Страшно, ми всі тут налякані. Я думаю, що вийде цей Микола або Сергій, приїде і вб’є – мене чи мою сім’ю. Він говорив, вийду – тебе і твою сім’ю знищу”, – розповіла Неля.

Першим, за словами дівчини, над нею познущався Микола Кузів.

“Як зайшов, дістав протигаз. Одягає на мене, я мало не задихнулася. Думаю, задушити мене хоче. І я не пам’ятаю, чи він мене так вдарив, що ніс розбив, чи в протигазі я була”, – повідомила жертва насильства.

Постраждала зазначила, що в той момент у відділенні були люди і вони все чули, а деякі і бачили.

“Як я впала, то за волосся мене тягнув, то з ноги, з кулака, синці такі були. Тоді до себе в кабінет повів, пістолет наставив, знову штовхав. І запальничкою балувався. Вже як познущався з мене, у мене вже сил не було. А цей Сергій потім прийшов, його не було, і почав це “Я тебе сьогодні розірву, будеш моя сьогодні”, – розповіла дівчина.

Випустили поліцейські Нелю тільки під ранок. Коли вона звільнилася, то побігла в парк.

“Я пішла в парк. Не пішла, а швидко побігла. Все боліло, але думаю, аби сховатися: перелякана, вся трясучись”, – згадала потерпіла.

Як повідомлялося, жертві зґвалтування в Кагарлику Нелі Погребицькій надали особисту охорону.

Нагадаємо, що слідство змінило кваліфікацію злочину у справі зґвалтування копами в Кагарлику.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь