Нардеп, яка виступила за стерилізацію, скаржиться на булінг

Новини політики

Третьякова перепросила за “невдало обрані слова” і не має наміру залишати посаду глави комітету Ради з питань соцполітики.

Нардеп від Слуги народу Галина Третьякова назвала події навколо неї після висловлювань про стерилізацію малозабезпечених “організованим булінгом”. Про це вона написала у Facebook у п’ятницю, 26 червня.

“Спасибі всім за щирі слова підтримки. Вони надзвичайно важливі для мене під час організованого булінгу. Багато хто розуміє, що відбувається насправді, чому все з’явилося тільки зараз, і що я мала на увазі під час публічної зустрічі/лекції в Київській школі економіки. І ще буду мати в майбутніх лекціях, виступах, зустрічах”, – написала вона.

Нардеп додала, що всі мають право на помилку в публічних виступах.

“Так, слова обрані невдало. Хто з нас не помиляється, тим більше в момент довгих публічних виступів?.. Про дискримінацію. Ми ще навчимося відрізняти дискримінацію в наявних суспільних процесах від розмов. І ми ще навчимося боротися з тими, хто говорить про боротьбу з дискримінацією, але породжує її своїм діями”, – зазначила депутат.

Третьякова також заявила, що не збирається йти з посади голови парламентського комітету з питань соцполітики.

“Нікуди не збираюся йти під тиском зовні. Буду робити свою справу, реалізовувати план законодавчих ініціатив (реформ), який розробляла все своє життя”, – написала вона.

Раніше Третьякова запропонувала стерилізувати малозабезпечених. Право на продовження роду повинні мати тільки годувальники і захисники, інших треба позбутися, вважає нардеп.

Зазначимо, що це не єдиний скандал в Слузі народу за останні дні. У ЗМІ з’явився запис розмови лідерів фракції Слуга народу під час підготовки до брифінгу в Миколаєві. Арахамія і Корнієнко в досить відвертій формі обговорили особисті і ділові якості депутата ВР від Слуги народу Ірини Аллахвердієвої.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь