Степанов допустив закриття курортів в Україні

Новини України

Додаткові обмежувальні заходи можуть знадобитися для подолання коронавірусу, пояснив глава МОЗ.

В Україні можуть ввести додаткові обмежувальні заходи щодо курортів, зокрема, в Одесі. Це пов’язано зі значним збільшенням кількості інфікованих коронавірусом COVID-19. Про це сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі ТСН у вівторок, 30 червня.

“Звичайно, можливо (закриття курортів, зокрема в Одесі – ред.). Ми зараз спостерігаємо збільшення в деяких областях кількість зайнятих ліжок. Так, наприклад, Закарпаття – це 71%. За лікарнями першої хвилі, ми розгортаємо лікарні другої, третьої хвилі . Аналогічно, 56% – у Волинській області. Добираються до 50% – Рівненська, Вінницька, Львівська області, місто Київ. І тому ми не виключаємо, що можемо рекомендувати, тобто вводити додаткові обмежувальні заходи, щоб подолати коронавірус”, – сказав Степанов .
Глава МОЗ в черговий раз нагадав про важливість дотримання соціальної дистанції, носінні масок і рукавичок, дезінфекції рук.
Раніше Степанов заявив, що масове порушення карантину відпочиваючими в Одесі викличе новий стрибок добового приросту COVID-19 в країні.
Нагадаємо, станом на 30 червня в Україні зафіксували 44 334 заражень COVID-19. З початку епідемії померли 1159 осіб, а вилікувалися понад 19 тисяч.
Новини від Корреспондент.netу Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet