Зеленський оцінив Велике будівництво на Одещині

Новини України

Глава держави ознайомився з інфраструктурними проектами, які реалізуються в Одеській області в рамках програми Велике будівництво.

Президент Володимир Зеленський під час поїздки в Одеську область взяв участь у відкритті реконструйованого стадіону школи №1 міста Південного, ремонт якого проводився в рамках програми Велике будівництво. Про це в суботу, 4 липня, повідомляє Офіс президента.

Зазначається, що ремонтні роботи на спортивному майданчику проводилися вперше з 1979 року, коли була побудована школа.

Завдяки реконструкції дві школи, розташовані поруч зі стадіоном, зможуть водночас проводити спортивні змагання.

Під час ознайомлення з інфраструктурними проектами, які реалізуються в Одеській області в рамках програми Велике будівництво, голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубрак доповів Зеленському, що серед знакових об’єктів – міст через Хаджибейський лиман. Це довгобуд, який зводиться вже 12 років.

“Зараз працює підрядна організація, плануємо в кінці серпня – початку вересня відкрити першу половину – три смуги. Навесні наступного року плануємо повністю відкрити, і тоді всі шість смуг працюватимуть”, – повідомив глава Укравтодору.

Олександр Кубрак перепросив водіїв за незручності і затори, викликані будівельними роботами, але запевнив, що до травня наступного року міст буде повністю готовий.

Другий великий об’єкт регіону – траса М-05 Київ – Одеса.

“Уже підписано кредитну угоду з ЄБРР і Європейським інвестиційним банком, зараз розробляється проектна документація. Це буде капітальний ремонт 314 кілометрів від Одеси, а далі йде нормальна дорога. Будівництво починається в наступному році”, – зазначив Кубрак.

Ще одна важлива траса для області – це Р-33, яка з’єднає шість районів. Протяжність дороги в Одеській області – 110 км.

“Уже є перші ділянки, які ми ввели в експлуатацію. В цьому році планується зробити 50 км”, – сказав глава Укравтодору.

Також повідомляється, що в Одеській області в 2020 році в рамках програми Велике будівництво буде відновлено 163 км доріг державного значення.

Нагадаємо, сьогодні Зеленський відправився в Одеську область. У програмі його візиту також участь в урочистих заходах ВМС.

Раніше повідомлялося, що в рамках програм Велике будівництво в Україні незабаром відкриються нові відремонтовані дороги до курортів на Чорному та Азовському морях.


Новини від Корреспондент.netу Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet