РФ звинувачує Україну в гальмуванні обміну полоненими

Новини України

Представник Росії в ТКГ стверджує, що українська сторона відмовилася складати списки на обмін.

Україна затягує підготовку обміну полоненими. Це стверджує представник Росії в Тристоронній контактній групі Борис Гризлов, передає ТАСС в середу, 8 липня.
Гризлов говорить, що списки повинні були бути складені відповідно за чотирма категоріями полонених.
“Буквально в ході засідання київська делегація заявила, що вона хоче ще дві категорії. Це істотно загальмує процес обміну і звільнення”, – сказав Гризлов.
За його словами, представники України в ТКГ відмовилися погодити з представниками “ДНР” і “ЛНР” ряд ділянок розмінування на лінії зіткнення – з 20 ділянок були узгоджені 13.
Також Гризлов стверджує, що кадрові зміни в українській делегації гальмують роботу ТКГ. Це “серйозно гальмує роботу контактної групи, і це додатковий фактор нестабільності і напруженості між Києвом і Донбасом”.
Нагадаємо, що ТКГ домовилася про нові ділянки розмінування. Учасники переговорів погодилися встановити на Донбасі нові КПВВ, а також провести безперешкодну ліквідацію пожеж в Луганській області.
Також повідомлялося, що Україна вивчає питання введення миротворців ОБСЄ на Донбас. Російська Федерація може погодитися на введення миротворців ОБСЄ, вважає Олексій Резніков.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet