На борту судна в порту Південний спалах коронавірусу

Новини України

Коронавірусна інфекція виявлена у більшості членів екіпажу, хворі перебувають під наглядом лікарів, весь екіпаж – на ізоляції.

Екіпаж судна Софія в повному складі перебуває на карантині в порту Південний. Про це в суботу, 11 липня, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на нараді у президента Володимира Зеленського.

За його словами, коронавірусна інфекція виявлена ​​у більшості членів екіпажу, хворі перебувають під наглядом лікарів, весь екіпаж – на ізоляції.

Медики визначили маршрути в разі необхідності госпіталізації моряків, зазначив глава МОЗ.

Директор департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев уточнив в коментарі інформагентству Інтерфакс-Україна, що судно Софія під прапором Ліберії третій день перебуває на рейді порту Південний в Одеській області і планує слідувати в порт Миколаїв.

“На борту судна у кількох членів екіпажу виявлено захворювання на коронавірус. Оскільки судно знаходиться в українських територіальних водах, питанням надання допомоги членам екіпажу займається Адміністрація морських портів України”, – сказав Погорельцев.

Як повідомлялося, в квітні в Україну повернулися 69 моряків, які перебували на карантині на лайнері Eleftherios Venizelos в Греції. При цьому ще 12 українських моряків продовжували залишатися на судні в рамках ізоляції.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet