СБУ перекрила незаконний нафтовидобуток на Прикарпатті

Новини України

Спільне підприємство без необхідних дозволів і без сплати зборів налагодило видобуток нафти зі свердловини держфонду.

Незаконний видобуток нафти з державної свердловини в Долинському районі Івано-Франківської області блокували співробітники СБУ. Про це в суботу, 11 липня, повідомив прес-центр СБУ.

За його даними, спільне підприємство з іноземними інвестиціями без необхідних дозволів і без сплати зборів налагодило видобуток нафти зі свердловини державного фонду.

Комерсанти встигли здобути нафти більш ніж 1 млн грн за ринковими цінами і продати її на нафтопереробні заводи на сході України.

За попередньою версією слідства, підприємці отримали доступ до видобутку за сприяння керівництва одного з державних установ Івано-Франківська, на балансі якого перебувала свердловина.

За даними СБУ, в подальшому комерсанти планували почати нелегальний видобуток і на інших свердловинах. В ході санкціонованих обшуків силовики вилучили 40 тонн нафти, документи, чорнові записи, печатки, комп’ютерну техніку, мобільні телефони та готівку в сумі майже 130 тис. грн.

Нагадаємо, раніше СБУ припинила незаконні поставки продукції в окремі райони Донецької і Луганської областей на десятки мільйонів гривень.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet