Пранкери подзвонили президенту Польщі від імені генсека ООН

Огляд преси

В ході розмови з передбачуваним генсеком, Дуда заявив, що основним джерелом поширення COVID-19 в Польщі можуть бути українські трудові мігранти.

Переобраного на другий термін президента Польщі розіграли російські пранкери Володимир Краснов (Вован) і Олексій Столяров (Лексус). Вони подзвонили Анджею Дуді від імені генерального секретаря ООН, колишнього прем’єр-міністра Португалії Антоніу Гутерріша і привітали його з перемогою на виборах. Відео із записом розмови було опубліковано на YouTube-каналі Октагон.
Під час бесіди пранкери обговорили з польським лідером положення ЛГБТ-спільноти в Польщі, ситуацію зі знесенням в країні радянських пам’ятників, а також запитали його про те, як вплинула пандемія на проведення виборів в Польщі.
На що Дуда зазначив, що коронавірус ніяк не позначився на передвиборній кампанії в країні. Він також припустив, що “основним джерелом” поширення коронавірусу в Польщі є українські мігранти.
“Головне джерело? Можливо, Україна. Тому що в Польщі багато людей з України. Але у нас не так багато випадків. Тому можу сказати, що ситуація під контролем”, – сказав Дуда.
Як наголошується на сайті, у Дуди не виникло жодних сумнівів у тому, що він розмовляє саме з Гутеррішем.
Російські пранкери Вован і Лексус подзвонили претенденту в кандидати на президентських виборах в США від Демократичної партії Берні Сандерсу від імені Грети Тунберг і її батька.
Нагадаємо, в грудні минулого року російські пранкери дзвонили Зеленському. Глава держави нібито поцікавився у пранкерів, що потрібно відповідати на вітання “Слава Україні”.
Новини від Корреспондент.netу Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь