У Криму змінили правила в’їзду

Новини України

Двотижнева обсервація більше не потрібна, однак особи, які в’їжджають, повинні мати довідку про негативний тест на коронавірус.

Влада анексованого Криму скасувала обов’язкову двотижневу обсервацію для осіб, які в’їжджають на півострів. Однак, з середи, 15 липня, для в’їзду в АРК необхідно мати довідку про відсутність коронавірусу. Про це повідомила прес-служба Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Зазначається, що документ повинен бути російською або англійською мовою. Відсутність коронавірусу має підтверджуватися наявністю негативного ПЛР-тесту, який необхідно зробити не більше, ніж за три дні до прибуття на територію півострова.

“У разі відсутності такого документа, громадяни повинні протягом трьох днів пройти відповідне тестування за власні кошти. У разі позитивного тесту на коронавірус, особа зобов’язана пройти ізоляцію за місцем перебування або проживання”, – йдеться в повідомленні.

При цьому ізоляція повинна тривати до моменту повного одужання і отримання негативного ПЛР-тесту на COVID-19.

Раніше повідомлялося, що в Севастополі виявили коронавірус у трьох туристів. Всі хворі – молоді люди, які приїхали в українське місто із сусідньої Росії.

На початку червня в Криму повідомляли, що скасують карантин для росіян, але залишать для українців.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet