Human Rights Watch закликала Україну розслідувати погрози журналістці

Огляд преси

Журналістка отримує повідомлення з погрозами розправи в Facebook, де розмістили її особисті дані, включаючи домашню адресу, фото її будинку і фото п’ятирічного сина.

Організація Human Rights Watch закликала владу України забезпечити безпеку засновнику видання “Заборона” Катерині Сергацковій через погрози вбивства.
“Журналістам не потрібно боятися за своє життя через те, що вони повідомляють. Українська влада повинна негайно розслідувати ці погрози і гарантувати безпеку Сергацковій і її сім’ї. Український уряд має захищати журналістів, коли їм загрожують і переслідують, в тому числі, коли це переслідування відбувається в мережі”, – звернувся до української влади директор HRW в Європі і Центральній Азії Х’ю Вільямсон.
Журналістка повідомила, що вона зв’язалася з адвокатом, щоб подати заяву в поліцію.
Також, за її словами, раніше вона вже отримувала погрози в інтернеті, особливо в зв’язку з розслідуванням роботи українських спецслужб.
Раніше Національна спілка журналістів України за 6 місяців 2020 зафіксував 40 інцидентів із застосуванням сили щодо представників ЗМІ.
Також, в Києві Подільський райсуд визнав недостовірним і таким, що порушує особисті немайнові права Ігоря Гладковського-молодшого, розслідування Bihus.Info про розкрадання в оборонці.
Новини від Корреспондент.netу Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь