На Київщині посилять карантинні обмеження

Новини України

Завантаженість ліжок в обласних закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим COVID-19, становить 11,88%, що менше 50%, заявляють в КОДА.

Влада Київської області оголосила про посилення карантинних обмежень з 17 липня через поширення коронавірусної інфекції. Таке рішення прийняла регіональна комісія з питань ТЕБ ​​та НС. Про це, в четвер, 16 липня, повідомляє прес-служба Київської ОДА.
“З урахуванням оцінки епідемічної ситуації в Київській області комісія вирішила з 17 липня обмежити: проведення масових заходів із заповненістю менше 50% стаціонарно розміщених місць для сидіння; час роботи закладів громадського харчування та установ розважальної діяльності обмежити з 23.00 і до 7.00”, – йдеться в повідомленні на сайті адміністрації.
Крім того, в області обіцяють посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів при перевезеннях, роботі закладів громадського харчування і нічних розважальних закладів.
Раніше міністерство охорони здоров’я внесло Київ і Чернівецьку область в список регіонів з широким розповсюдженням COVID-19.
Також, президент Володимир Зеленський повідомив, що поки не треба надовго продовжувати карантин.
Новини від Корреспондент.netу Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet