На Харківщині встановили борд на розбитій дорозі про завершення ремонту

Новини України

Рейсовий автобус відстань в 40 кілометрів між населеними пунктами долає за 2 години 40 хвилин через поганий стан дороги.

У Вовчанському районі Харківської області встановили борд президентської програми Велике будівництво про завершення ремонту на розбитій дорозі Вовчанськ – Землянки. Відео стану дороги опубліковане у Facebook.

“А по факту, хороша дорога тільки Вовчанськ – Єфремівка, а Мала Вовча – Хрипуни – Варварівка – Бударки – Землянки на відео. На нормальній машині туди просто не доїхати, залишишся без підвіски, коліс і взагалі без машини”, – йдеться у підписі до відео.

Повідомляється, що автобус, який виїжджає з Вовчанська о 9:20, приїжджає в Землянки о 12:00, долаючи 40 кілометрів майже за 3 години. Максимальна швидкість пересування дорогою становить 20-30 км/год.

Увага, на відео присутня ненормативна лексика!

Раніше повідомлялося, що програма Велике будівництво в основному складається з об’єктів на завершальній стадії будівництва, довгобудів і будівництв, що проходять без фінансування з держбюджету.

Також повідомлялося, що будівництво автодоріг в Україні у 2021 році планується збільшити удвічі в порівнянні з поточним роком.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet