ЖИВУТЬ З ВІРОЮ І НАДІЄЮ НА БОГА

Публікації Трибуни Праці

 

Дитячий будинок сімейного типу родини Бородуліних відкрито восени 2013 року. Тоді ж родина в’їхала у придбаний і відремонтований за рахунок держави двоповерховий будинок по вулиці Молодіжній в Іванкові.

На той час Наталія Миколаївна та Микола Володимирович мали 6 власних дітей   і 5 вихованців  віком три з половиною, чотири з половиною, дев’ять, десять та 11 років. Відтоді діти підросли, а деякі вже обрали свою життєву стежину. На сьогодні у сім’ї Бородуліних виховується 10 дітей. З них  – 7 прийомних.

Восьмеро з них навчаються у Іванківській ЗОШ №1  I­III ступенів. Це – Ігор Белохвост, брати: Назар і Богдан Волочай, Олександр Недашківський, Руслан Амінов, Захар, Марк та Юлія Бородуліни.

Має родина і студентів. Олександра Волочай закінчила ДНЗ “Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва” і збирається продовжувати навчання у вузі відповідного напрямку. Андрій Конончук здобуває спеціальність тренера зі східних єдиноборств у Національному університеті фізичного виховання і спорту України.

Як і належить, у родині привчають дітей до порядку, посильної роботи по господарству. Тато (який вміє і любить готувати різноманітні страви) завжди допомагає дружині куховарити і цьому ж вчить дітей. А ще – суто чоловічої справи, як, приміром, скошувати траву у дворі та на присадибній ділянці. Вона невеличка – усього 0,05 га. Вирощують на ній овочі.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Людмила ШУНКОВА.