Зеленський схвалив виправлення до виборчого кодексу

Новини України

Володимир Зеленський підписав закон про внесення змін до виборчого законодавства України..

Президент Володимир Зеленський підписав закон Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення виборчого законодавства. Про це повідомляє прес-служба офісу президента в середу, 22 липня.
Зміни передбачають врегулювання неузгодженостей, уточнення термінів, спрощення виборчих процедур та їх уніфікацію. Зокрема, зміни вносяться до Виборчого кодексу України, закони Про Центральну виборчу комісію, Про Державний реєстр виборців та інші.
Також закон передбачає зміни щодо заповнення виборчих документів, процесу підрахунку голосів, подання документів кандидатами, обмеження для одночасного балотування на місцевих виборах.
Змінюється законодавство також з питань територіальної організації виборів і системи виборчих комісій на місцевих виборах. Також зменшено грошову заставу на місцевих виборах. Крім того, зміни стосуються питання діяльності ЦВК, функціонування Держреєстру виборців, притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності за правопорушення під час виборчого процесу.
Нагадаємо, що 16 липня Рада внесла правки до виборчого кодексу. Депутати вирішили внести зміни до виборчого законодавства напередодні передвиборчої кампанії.
Також повідомлялося, що днем ​​раніше Рада призначила місцеві вибори на 25 жовтня.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet