В Одесі з танкера знову витекли нафтопродукти

Новини України

Чергова спроба підняти затонулий танкер на кіль провалилася, зате стався новий витік нафтопродуктів, який спричинив забруднення близько 100 квадратних метрів поверхні води.

Із затонулого біля берегів Одеси танкера Delfi знову стався витік нафтопродуктів у море, оголошено надзвичайну ситуацію місцевого рівня, повідомив голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований.

За словами Мальованого, чергова спроба підняти затонулий танкер на кіль провалилася, зате стався новий витік нафтопродуктів, який спричинив забруднення близько 100 квадратних метрів поверхні води.

“Станом на вчора – 25 липня – було встановлено перевищення нормативів гранично допустимої концентрації нафтопродуктів у 4,8 рази”, – заявив він.

Крім того, сьогодні в Одеській ОДА вирішили відмовити власнику судна в продовженні спроб підйому танкера і долучити до операції потужності Адміністрації морських портів України і ДСНС.

Нагадаємо, танкер Delfi затонув біля узбережжя Одеси в минулому році, після того як його зірвало з якоря під час сильного шторму. Судно досі залишається лежати на хвилерізі, оскільки ніхто не може його прибрати.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet