ЗМІ показали обміліле водосховище біля Севастополя

Новини України

Слідом за Білогірським і Тайганським водосховищем рівень води падає в Чорноріченському водосховищі.

У анексованому Криму продовжуються проблеми з водопостачанням. Як міліє Чорноріченське водосховище, що забезпечує водою Севастополь, показало видання Крым.Реалии.

“У Чорноріченському водосховищі оголилися острівці, вода відступила від дамби приблизно на сто метрів”, – йдеться в повідомленні.

Жителі села Павлівка розповіли, що за останні кілька десятиліть так сильно водосховище ніколи не міліло, а також повністю пересохли річки Бага, Арманка, Узунджи і дрібні притоки річки Чорної.

“Напередодні російська влада Севастополя повідомила, що департамент міського господарства організовує підземне джерело води, щоб забезпечити населення питною водою”, – повідомили місцеві журналісти.

Зазначимо, що Чорноріченське водосховище є найбільшим водосховищем в Криму (обсяг 64,2 млн куб. м), яке живить Севастополь і села Байдарської долини прісною водою.

Зазначимо, в липні в Криму значно погіршився стан Білогірського водосховища. Після висихання верхової водойми в травні, повністю пересохла і серединна частина водосховища, від якої залишилася лише мала частина поруч з греблею. Також активісти кажуть про критичну ситуацію на Тайганському водосховищі.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet