Перемир’я на Донбасі: ЗСУ готові дати відсіч

Новини України

У Збройних силах створили додаткові резерви, які готові давати відсіч незаконним збройним формуванням в разі порушення ними домовленостей.

Заходи всеосяжного припинення вогню на Донбасі не позбавляють українських військовослужбовців права давати відповідь в разі порушення домовленостей противником, заявив головнокомандувач Збройними силами України Руслан Хомчак.

За словами Хомчака, українські підрозділи мають право, в рамках норм міжнародного права і національного законодавства, давати відсіч противнику не тільки в разі наступальних дій.

Крім того, в Збройних силах створили додаткові резерви, які готові давати відсіч військам противника в разі порушення ними домовленостей.

Прес-центр ООС повідомляє, що підрозділи зі складу Об’єднаних сил продовжують здійснювати підготовку до повного і всеосяжного припинення вогню на лінії розмежування, яке набуває чинності з 27 липня.

Нагадаємо, що перемир’я на Донбасі має розпочатися о 00:01 понеділка, 27 липня. Відповідних домовленостей було досягнуто Тристоронньою контактною групою.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet