Полтавського загарбника досі не затримали

Новини України

Колишнього атошника з гранатою шукають уже третю добу. У МВС вважають, що він сам здасться або скоїть суїцид.

У МВС обіцяють швидке завершення операції із затримання Романа Скрипника, який 23 липня взяв у заручники поліцейського, але потім його відпустив, а сам ховається в лісах. Про хід спецоперації розповів радник голови МВС Михайло Апостол в ефірі каналу Україна 24.

“Уся інформація про цю людину є, усі родичі знайдені. Правоохоронні органи оточили там все, все контролюється тепловізорами, нікуди він не дінеться. Кожна область розділена на квадрати, і кожен підрозділ має свій квадрат. Але зараз літо, зелень навколо в лісах – не так очищають ті ліси, як раніше. Сховатися в лісі в принципі просто. Але це (перебування утікача – ред.) питання часу. Ну скільки там – ще день, ще два …”, – сказав Апостол.
Він вважає, що Скрипник “вийде сам” або накладе на себе руки. “Він вийде сам, він переосмислить, що нікуди не дінеться. Він буде як загнаний вовк там бігати, ну скільки він буде бігати. Або покінчить з життям … Навіть більше, чомусь складається враження, що якщо він викрадає машини, якщо була загроза життю, коли він витягнув чеку і в принципі через це все і почалося – він якось розумів ті речі, на які йшов”, – сказав радник глави МВС.
Апостол допустив, що у “полтавського терориста” не все гаразд з психікою. “І я думаю, якщо у нього з психікою, знаєте, сьогодні ми з весни раптово перейшли на літо – ускладнення у таких людей. У принципі може і покінчити життя самогубством. Швидше за все, якщо він так боїться потрапити до в’язниці, а причина для цього була, то він може покінчити життя самогубством: втопитися, повіситися… “, – сказав Апостол.
Нагадаємо, Скрипник, погрожуючи гранатою, захопив у заручники співробітника карного розшуку, а потім обміняв його на керівника карного розшуку області. З ним він поїхав на наданому відповідно до його вимог автомобілі. Пізніше чоловік відпустив заручника, а його авто знайшли покинутим.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet