Дякую за турботу про нас

Публікації Трибуни Праці

 

Я народився в селі Горностайпіль 24 вересня 1989 року, і так склалася доля, що  проживаю у місцевому будинку-інтернаті для людей похилого віку та інвалідів.

Від імені утриманців інтернату висловлюю подяку директору Любові Володимирівні Буц за її добре ставлення і турботу про нас. А також – всьому обслуговуючому персоналу нашого закладу: сестрі-господарці Оксані Анатоліївні Демченко за те, що  піклується про чистоту у кімнатах; нашим привітним медсестрам, хорошим лікарям, які завжди прийдуть на допомогу, як би це важко не було; нашим кухарям – за те, що готують смачні страви; турботливим і доброзичливим працівникам лазні: зачіску зроблять – в салоні красі не кожному перукарю така вдасться; операторам пральних машин: речі завжди чисті, випрасувані, сухенькі і пахнуть свіжістю; нашому бібліотекарю Вірі Василівні Дончук, яка порадить цікаві книги, які ми іще не читали; охоронникам, інженеру, слюсарям.

Хочу висловити їм усім віршоване побажання: здоров’я вам – багато-багато, хай щастя і мир залишаються в хаті, хай горе обходить завжди стороною, а радість приходить і ллється рікою. Хай довго всміхаються сонце і небо, хай Бог береже повсякчас, бо іншого щастя нам більше не треба. Будьте, рідненькі, із нами весь час!

 З повагою –

 Віктор Павлович Деркач.