Перевірки вже проводяться. Ретельні…

Публікації Трибуни Праці

 

 

Із запитанням, хто проводить таку верифікацію і перевірки, я звернувся до начальника управління соцзахисту населення Іванківської РДА Наталії Терещенко. Ось що вона розповідає:

– Верифікація державних виплат здійснюється в інформаційно-аналітичній платформі Міністерством соціальної політики України. Порядок здійснення верифікації та моніторингу державних виплат (пільг, субсидій, допомог) встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Під час верифікації проводяться систематичні перевірки достовірності інформації про клієнтів, які отримують державні виплати, що впливає на визначення права на отримання та розмір державних виплат.

При  «нестикуванні» якихось даних перевіряється інформація з відповідних реєстрів, де відображаються всі дії громадян – отримання ними пільг, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна, виїзд за кордон, обмін паспорта,  адреса реєстрації і фактичне місце проживання, інформація про рух коштів на банківських рахунках. У разі виникнення розбіжностей Міністерством соціальної політики України надсилається  реєстр щодо виявлених випадків зловживань з боку заявників (членів сім’ї). На основі зазначених матеріалів райуправліннями проводиться додатковий аналіз результатів верифікації та усунення невідповідностей у реєстрах і базах даних й приймається рішення про припинення  чи  повернення державних виплат.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.