У лавах ЗСУ за добу ще 20 осіб заразилися COVID

Новини України

За добу в Збройних силах України коронавірусом заразилися 20 осіб. В установи охорони здоров’я відправили шестеро людей.

За минулу добу в Збройних силах України виявили ще 20 нових випадків захворювання COVID-19, заражені 159 осіб. Про це повідомляє командування Медичних сил ЗСУ у четвер, 30 липня.

“Станом на 10:00 30 липня у Збройних силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, викликану коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 159 осіб. Всього за час пандемії одужали – 612 осіб, летальних випадків – 5”, – сказано в повідомленні.
Серед 20 нових заражених в установах охорони здоров’я перебувають шість осіб (Військово-медичний клінічний центр Західного регіону – троє військовослужбовців, Національний військово-медичний клінічний центр “ГВКГ” – один військовослужбовець, Житомирський військовий госпіталь – один співробітник ЗСУ, Рівненський військовий госпіталь – один військовослужбовець) .
Також на лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 14 осіб (Київська область – четверо військовослужбовців й один співробітник ЗСУ, Львівська область – троє військовослужбовців і двоє співробітників ЗСУ, Житомирська область – троє військовослужбовців і один співробітник ЗСУ). Зазначається, що стан здоров’я всіх пацієнтів задовільний.
Всього на ізоляції (у тому числі самоізоляції) перебуває 580 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчі три доби, – 103 людини.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь