ЦВК розробила рекомендації для місцевих виборів

Новини України

Виборцям ЦВК рекомендує забезпечити наявність особистої ручки для голосування, мінімізувати час перебування на виборчій дільниці і утриматися від відвідування приміщень з дітьми.

Центральна виборча комісія рекомендує проводити призначені на 25 жовтня місцеві вибори з урахуванням епідемії коронавірусу. Про це йдеться в повідомленні ЦВК.

Відповідні пропозиції ЦВК направила Кабінету міністрів для затвердження. До загальних рекомендацій відносяться дезінфекція рук при вході на виборчу дільницю і при виході, а також наявність захисних масок або респіраторів.
Також виборчим комісіям рекомендується проводити температурний скринінг, забезпечити розмітку для забезпечення фізичної дистанції не менше 1,5 метра і контролювати час перебування виборців у приміщенні.
Пропонується не допускати скупчення людей в приміщеннях, а також біля входів і виходів. Виборчі комісії повинні забезпечити дезінфекцію дверних ручок, перил, канцелярії, столів і т.д., а також вологе прибирання кожні чотири години.
Необхідно забезпечити окрему кабінку для голосування виборців з ознаками ГРВІ або підвищеною температурою і передбачити окрему переносну урну для виборців, які перебувають на самоізоляції.
Виборцям ЦВК рекомендує забезпечити наявність особистої ручки для голосування, мінімізувати час перебування в приміщенні виборчої дільниці і утриматися від відвідування приміщень з дітьми.
Раніше голова Верховної Ради Кирило Разумков спрогнозував явку на майбутніх місцевих виборах. Зазвичай явка на місцевих виборах нижча, ніж на парламентських, але вона все одно перевищить 50%, вважає спікер Ради.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet