Ярослав Москаленко очолив осередок партії “ЗА Майбутнє” на Київщині

Публікації Трибуни Праці

 

Київська обласна організація “Політична партія “ЗА Майбутнє”” провела загальні збори, на яких більшість обрала головою Ярослава Москаленка.

Довідково:

Ярослав Москаленко народився 28.04.1975 р. в с. Лютіж Вишгородського району Київської області.

Займається активною громадською та політичною діяльністю.

2007-2010 рік – голова Вишгородської районної ради Київської області.

З 04.2010 по 08.2010 року – голова Вишгородської районної державної адміністрації Київської області.

2010-2012 рр. – перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації, депутат Київської обласної ради.

2012-2019 рр. – народний депутат України.

Під час своєї парламентської діяльності виступав за збереження пільг постраждалих від Чорнобильської катастрофи, за продовження мораторію на продаж землі, проти розвитку кредитної співпраці з МВФ. Наполягав на створенні законодавчої бази, що забезпечить умови для розвитку українського виробництва і не допустить перетворення України на сировинний придаток розвинених країн.

Пряма мова Я. Москаленка:

“Українська перспектива – це реальний сектор економіки, розвиток національного виробника, розбудова громад і покращення інвестиційного клімату. А не життя від кредиту до кредиту, які потім проїдаємо”, – зазначав Ярослав Москаленко з приводу співпраці з МВФ.

“Основа нашого об’єднання – це європейські цінності. Щоб географічне положення нашої держави у центрі Європи співпадало із ментальністю нашого суспільства. Ми всі маємо навчитися бути європейцями, щоб жити по-європейськи”, – стверджував він щодо співпраці з ЄС.

“За реалізацію своїх прав громадяни мають боротися. У людей є серйозні питання до чорнобильських програм. Незадовільна підтримка ветеранів АТО та їх сімей, особливо у частині психологічної реабілітації, гострою лишається тема соцзахисту воїнів-інтернаціоналістів”, – зауважив Ярослав Москаленко стосовно теми соціального захисту.

“Сьогодні 70% від виробничих потужностей йде на експорт. Наголошую – ми виробляємо товар з високою доданою вартістю в харчовій промисловості. А тепер ми думаємо, не як збільшувати експорт, а як зберегти колективу роботу. Як вистояти, коли курс долара падає, а вартість сировини зростає. Ми стаємо неконкурентоспроможними за кордоном”, – говорив він про необхідність  захисту вітчизняного виробника.

Ярослав Москаленко – засновник національного проєкту “Яскраві діти України”, який охопив понад 20 тисяч дітей. Також він заснував та плекає численні спортивні проєкти на Київщині та по всій Україні, зокрема, дитячо-юнацький футбольний клуб “Діназ”. Є засновником благодійного проєкту “Збережи життя солдату”, який був серед перших, що надавали допомогу українській армії, дружинам, вдовам та дітям військових.