«МИ ХОЧЕМО  ПОСТАВИТИ ВСЕ НА ПРАВИЛЬНІ РЕЙКИ…»

Публікації Трибуни Праці

 

Дане інтерв’ю будемо вважати  офіційною відповіддю  народного депутата України О. Василевської-Смаглюк  на звернення до неї редакції нашої газети, а також – всім  читачам та  жителям Іванківського (поки що) району.

Перед цією нашою бесідою я ще й письмово звертався  до Ольги Михайлівни (див. текст мого відкритого листа до неї в «Трибуні праці» за 17 липня ц.р.) з проханням відреагувати на дві публікації нашої газети. Точніше – на дві проблеми, що існують на Іванківщині. Перша  викладена в статті нашого земляка Миколи Василенка «Це і є нашою стратегічною метою!» («Трибуна праці» від 10.07.2020 р.) – про необхідність внесення змін і доповнень у спеціальний Закон України про спорудження ще одного ядерного об’єкта в 30-км Чорнобильській зоні (ЦСВЯП). Друга – в публікації  журналістки Людмили Шункової  про проблеми та успіхи родини Бородуліних – батьків та вихованців дитячого будинку сімейного типу в Іванкові. (Їм, крім стандартно передбаченої фінансової державної допомоги, потрібен ще й автотранспорт).

Оскільки О. Василевська-Смаглюк обиралася по нашому 96-му округу, то багатьом  виборцям ще й цікаво знати, якими конкретно питаннями та проблемами переймається вона в парламенті, над якими законами працює, які локальні й стратегічні завдання ставить перед собою в плані допомоги населенню свого регіону. Отож почали ми бесіду саме з цього.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.